Kvalifikace na Coca-Cola Cup

Autor: Mgr. et Bc. Pavel Knajfl, zveřejněno: 7.10.2013

Dne 3. října se skupina 13 "borců" vypravila v rámci kvalifikace na Coca-Cola Cup do Cerekvice nad Bystřicí, kde změřila své fotbalové síly s místní základní školou a též základní školou Boženy Němcové z Jaroměře. Kvalifikace byla sehrána systémem „každý s každým“. V prvním zápase se náš tým střetl s rivalem z Jaroměře. Po vydařeném začátku utkání se rychle ujal vedení 0:1. „Božena“ ovšem byla houževnatým soupeřem po celou dobu utkání. Nakonec se však Ostrovákům povedlo zvítězit 3:2. Druhý zápas proti ZŠ Cerekvice nad Bystřicí se podařilo plně ovládnout. Naši reprezentanti jasně dominovali a zvítězili 6:2.

Gratulujeme k postupu do dalšího kola!
Sestava pro Coca-Cola Cup:Jakub Balcirák (C), Jan Báno, Petr Toman, Lukáš Jakl, Lukáš Emlar,
Lukáš Toman, Ondřej Toman, Libor Doležal, Jakub Tomášů, Lukáš Červinka, Michal Bartoš, Lukáš Kábrt, Jakub Joneš, Jan Voborník, David Čihulka

Trenér: Mgr. Pavel Knajfl
Góly: Balcirák (1), Bartoš (1), Kábrt (1), Báno (3), Toman P. (3)

V dalším kole narazí naši borci na ZŠ Sever Hradec Králové, ZŠ Smiřice a ZŠ Josefov.

Kvalifikace na Coca-Cola Cup