Ohlédnutí za Jarním koncertem

Autor: Mgr. Jana Šimková, zveřejněno: 12.6.2014


Dne 6. 5. 2014 se konal tradiční Jarní koncert pěveckého sboru Ostrováček.

V zasedací síni školy se sešly celkem tři sbory. Jako host zde vystoupil pěvecký sboreček Sluníčko pod vedením paní učitelky Edity Křivkové, klavírní doprovod obstarala paní učitelka Ludmila Sýkorová. Sboreček Sluníčko je naším častým hostem, letos však poprvé vystupoval s novou paní učitelkou v roli sbormistra. Paní učitelka Křivková, která se vedení sborečku ujala, doprovázela také několik písní na violoncello.

Dalším účinkujícím byl Přípravný sbor Ostrováček, který si také připravil pro posluchače pestrý program. Přípravný sbor vystupoval pod vedením sbormistrů paní učitelky Vlasty Nejedlé a Jany Šimkové, na klavír doprovázela paní učitelka Milena Lelková.

Poslední v pořadí vystoupil Hlavní sbor Ostrováček v čele se sbormistry paní učitelkou Vlastou Nejedlou a panem učitelem Milanem Morávkem, klavírní doprovod opět zajistila paní učitelka Milena Lelková, kytarový doprovod měl pan učitel Milan Morávek.

Koncert uzavírala společná píseň Přípravného i Hlavního sboru Ostrováček. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří se na zdařilém koncertu podíleli a to nejen na nácviku, ale také pomohli s organizací. Už se těším na příští jaro!

Zde se můžete podívat na záznam z koncertu.


Galerie obrázků

Ohlédnutí za Jarním koncertem
Ohlédnutí za Jarním koncertem
Ohlédnutí za Jarním koncertem
Ohlédnutí za Jarním koncertem