Vykročení do nového roku

Autor: Mgr. Lucie Kubálková, zveřejněno: 23.1.2014

V jazykové učebně se se svými žáky setkávám pravidelně dvakrát až třikrát týdně. A jsou to letitá setkávání. Z malých dětí, které umí vyjmenovat anglicky barvy a napočítat do deseti, postupně vyrůstají mladé slečny a pánové, kteří dojdou mnohdy v angličtině daleko již na základní škole.

Příchod nového roku je u řady z nás poznamenán bilancováním, předsevzetími a odhodláním mnoho změnit. Já bych byla tentokrát trochu skromnější.  Během vánočních besídek, které k poslední hodině angličtiny před vypuknutím vánočních prázdnin tradičně patří, jsem všechny skupinky vyfotila a fotografie, které jsou k tomuto článku připojeny, bych ráda doplnila přáním, které je adresováno každému žáčkovi na obrázcích zachycenému.

Ať je pro Tebe rok 2014 plný radosti, daří se Ti ve všem dobrém, do čeho se pustíš, a splní se Ti všechna Tvá přání.

Vykročení do nového roku