Active Week opět na naší škole

Autor: Mgr. Lucie Kubálková, zveřejněno: 14.4.2015


V květnu budou mít žáci naší školy opět příležitost zúčastnit se týdenního jazykového programu pod vedením zahraničních lektorů. Active Week je tady!!!

Jazykový program Active Week má na naší škole tradici již řadu let, během kterých se ho zúčastnilo více než sto padesát žáků, z toho řada z nich dokonce opakovaně. I tentokrát byl zájem děvčat a chlaců veliký a během týdne se nám podařilo zcela zaplnit dvě skupiny, to znamená celkem 36 přihlášených dětí. Tato skutečnost nám umožňuje rozdělit přihlášené podle jejich věku a jazykové pokročilosti. Vzniklé skupiny tak nejsou roztříštěné a děti se mohou zapojit do práce mnohem efektivněji. Doufáme, že se jim program bude líbit a přinese jim nejen řadu zážitků, ale povede i k jejich zdokonalení v cizím jazyce a získání potřebného sebevědomí k tomu, aby angličtinu mohly efektivně využívat v běžné komunikaci.

V posledním srpnovém týdnu budeme opět pořádat Active Camp, což je prázdninová alternativa Active Weeku. To znamená, že program je obohacen o volnočasové aktivity a rozhodně neprobíhá jen ve školních lavicích.

Přihlášky budou mít děti k dispozici v průběhu května.