Dopravní soutěž mladých cyklistů v Náchodě

Autor: Mgr. Jitka Frimlová, zveřejněno: 22.5.2015

Rok uběhl jako voda a my jsme odjeli znovu soutěžit na dopravní hřiště do Náchoda.

V kategorii mladších žáků soutěžilo  družstvo ve složení  – Jan Stejskal, Jan Paďour, Eliška Nováková a Kristýna  Voborníková   ve 4 disciplínách – v jízdě na dopravním hřišti, v jízdě zručnosti, ve znalosti předpisů a první pomoci. Žáci se umístili na krásném 4. místě. Děti byly smutné, že mají bramborovou medaili, ale podaly slušný výkon a určitě se nemají za co stydět. Zaslouží si pochvalu a poděkování.

V kategorii starších žáků nás reprezentovali – Martin Vácha, David Čihulka, Anna Slavíková a Markéta Bašková a nakonec obsadili 8. místo. Tady patří největší pochvala Davidu Čihulkovi, který předvedl nejlepší výkon v jízdě zručnosti ze všech startujících.

Děkuji i všem náhradníkům, kteří s námi poctivě trénovali.

Dopravní soutěž mladých cyklistů v Náchodě