Slavnostní zahájení školního roku v Rychnovku

Autor: Mgr. Šárka Pořízová, zveřejněno: 2.9.2014

Dne 1. září 2014 proběhlo slavnostní zahájení školního roku také v malotřídní škole Rychnovek. Nových prvňáčků, kteří tímto dnem nastoupili další životní etapu, je v této škole hned 9. Je to Laurinka, Adámek, Radunka, Adélka, dvě Anetky, Zuzanka, Darek a Lubošek. Přijeli do první pomyslné stanice, ve které je přivítaly nejen paní učitelky, ale také paní starostka. Děti jsou jistě plné očekávání, zda se jim bude dařit a zda budou mít kamarády.

Milé děti, určitě vše hravě zvládnete, protože máte hodnou paní učitelku, která vám se vším pomůže a poradí. Již první den jste si mohly zkusit, jaké to je stát před tabulí. Vyzkoušely jste si počítání, poznávaly písmenka a malovaly jste. I když bylo nevlídno, tak pro vás byl tento den prozářený barvami. Nejenom, že jste dostaly pomyslný klíč od školy, ale na závěr jste na konci duhy našly poklad. Přejeme Vám, ať jsou Vaše školní kroky úspěšné a bez problémů dojedete do další stanice.

Slavnostní zahájení školního roku v Rychnovku