English Active Camp v srpnu 2015 opět na naší škole

Autor: Mgr. Lucie Kubálková, zveřejněno: 8.6.2015


Vážení rodíče, i v tomto roce Vám nabízíme možnosti přihlásit Vaše dítě na jazykový program Englisch Active Camp, který každoročně probíhá v posledním srpnovém týdnu na naší škole.

Tato prázdninová podoba programu English Active Week nabízí dětem opět možnost strávit týden pod vedením rodilého mluvčího. A protože se Active Camp koná v době prázdnin, neomezuje se jen na prostředí jazykové učebny. Děti při něm hojně využívají například tělocvičnu a pod dozorem se pohybují i v okolí školy. Po dvouměsíční pauze tak děvčata a chlapci získávají možnost oživit si vše, co by z angličtiny měli znát, a samozřejmě se naučit i mnoho nového. Rodiče pro změnu vědí, kde a jak děti tráví svůj prázdninový čas, což určitě není zanedbatelné.


Active Camp bude probíhat v termínu od 24. do 28. srpna 2015 (vždy od 8:00 do 14:00) v prostorách naší školy a jejího okolí. Cena programu je 930 Kč.

Děti čtvrtého ročníku si mohou přihlášky vyzvednout u svých třídních učitelů. Děti pátých až devátých tříd si přihlášky vyzvedávají u svých učitelů anglického jazyka. V případě dalších dotazů se, prosím, obraťte na paní učitelku Kubálkovou. Děkuji.

Upozorňujeme, že program má omezenou kapacitu (maximálně 18 dětí ve skupině) a dítě můžeme závazně přihlásit až po uhrazení kurzovného z Vaší strany. Děkujeme za pochopení.