Noc s Andersenem a 6.A

Autor: Mgr. Veronika Konířová, zveřejněno: 26.3.2015

Minulý čtvrtek jsme se denním, vlastně nočním, předstihem se třídou 6.A zúčastnili pohádkové Noci s Andersenem.

V podvečerních hodinách jsme se sešli ve škole, abychom si odložili všechny věci potřebné pro přenocování ve třídě. Pak jsme již pokračovali do městské knihovny, kde pro nás paní knihovnice připravili velice pěkný program, který se nesl v duchu odkazu bratří Čapků. Žáci byli rozděleni do několika skupin a v daných skupinách na připravených stanovištích plnili různé úkoly, za které dostávali písmenka, ze kterých nakonec sestavili slova vážící se k tématu večera.

Po zajímavém programu v knihovně jsme se vrátili zpět do školy, kde jsme se společně najedli, připravili si karimatky a spacáky ke spaní a na závěr večera si ještě pustili filmovou pohádku Tři bratři.

Věříme, že si všichni nocležníci Noc s Andersenem řádně užili a těšíme se na další rok.

Noc s Andersenem a 6.A