Když zavoní cukroví

Autor: Mgr. Lucie Kubálková, zveřejněno: 26.11.2014

Do Vánoc zbývá měsíc a nepochybuji, že řada z nás už spřádá plány, kdy se pustí do přípravy vánočního cukroví. Děvčata a chlapci ze sedmé třídy vykouzlili vánoční dobroty při hodině pracovních činností už nyní.

Možná si říkáte, zda jsme se do pečení vánočního cukroví nepustili snad až příliš brzy. Omyl. Byl nejvyšší čas, protože cukroví budou moci ochutnat návštěvníci vánočního jarmarku, který na naší škole proběhne již tento čtvrtek odpoledne. A tak, až budete procházet kolem stánků s výrobky dětí naší školy a přemýšlet o tom, které z nich byste si rádi odnesli domů, ochutnejte z nabízených dobrot. Sedmáci se opravdu snažili a připečené kousky stihli již dávno vyzobat. Proto mohu s čistým svědomím prohlásit, že k Vám se dostane opravdu jen to nejlepší:-)

Když zavoní cukroví