1.A na škole v přírodě

Autor: Administrator, zveřejněno: 20.5.2010

Týden od 10. do 14. května jsme s dětmi z 1.A strávili na Janově boudě v Dolním Dvoře u Vrchlabí.

Počasí se k nám po celý týden chovalo poměrně shovívavě a kromě několika drobných přeháněk jsme spoustu času mohli trávit venku. Nebyli jsme ovšem jen na „výletě“, ale ve „škole“, i když v přírodě, takže jsme se celý týden stále něco nového učili. Kromě klasických školních předmětů a různých her a soutěží, jsme se především soustředili na posilování spousty dalších dovedností.Cestovali jsme vlakem a autobusem, sami jsme se starali o pořádek ve svých pokojích, společně jsme jedli, učili jsme se psát pohlednici, pečovali jsme o svou hygienu. Trénovali jsme prostě samostatnost ve všech „běžných“ denních činnostech.

Děti vše zvládly bez větších obtíží, takže se bez obav můžeme těšit na příští vícedenní výjezd.

1.A na škole v přírodě