Turnaj ve stolním tenise

Autor: Global Administrator, zveřejněno: 11.6.2009

V úterý 3.11.2009 jsme se s výběrem třinácti žáků zúčastnili turnaje ve stolním tenisu v josefovské sokolovně.

Přes prvopočáteční problémy jsme v 10 hodin konečně začali hrát první zápasy o postupy do užšího finále. Žáci byli rozděleni do třech kategorií podle ročníků. Nejmladší 4.-5. třída byla našimi žáky zcela obsazena. A dokonce jsme zaznamenali i jeden velký úspěch a to 3. místo Ondry Tomana. Ve druhé kategorii nás reprezentovali žáci 6.-7. tříd. I zde se dětem dařilo. V nejstarší kategorii 8.-9. tříd všechny soupeře absolutně rozdrtila Denisa Dostálová a obhájila tak loňské prvenství.

Po odehrání všech zápasů jsme se přesunuli na základní školu v Josefově a netrpělivě jsme očekávali vyhlášení výsledků. Jakmile ředitel školy vyhlásil: „Na druhém místě se umístila ZŠ Na Ostrově…“ naše radost se zdvojnásobila. Všichni jsme byli velmi spokojení, že se nám podařilo obhájit loňské umístění a spokojeně jsme autobusem vyrazili zpátky do naší školy.

Turnaj ve stolním tenise