Škola v přírodě 5.A

Autor: Administrator, zveřejněno: 12.6.2009

Ve dnech 1. - 5.6. se konala škola v přírodě třídy 5.A. 1.6. jsme odcestovali vlakem do Červeného Kostelce a odtud jsme se prošli do Autokempu Brodský,kde jsme byli ubytováni v útulných chatkách.

Objemná a těžká zavazadla nám odvezl ochotný pan Brusnický – tatínek našich třídních dvojčat. Velkou oporou byla paní učitelka Traxlerová, která vykonávala druhý dozor. Školu v přírodě jsme si moc užili. Na celodenním výletě jsme navštívili Domek Boženy Němcové v Červeném Kostelci, prošli jsme se kolem Devíti křížů na zříceninu Vízmburk a k Boušínu, kde jsme ochutnali vodu ze „zázračné studánky. Další dny jsme hráli různé hry a plnili úkoly, za mnohé např. Sbírání Brodíků. Nezapomněli jsme ani na deníčky, aby se děti mohly doma pochlubit tím, co který den zažily. Také jsme zpívali písničku o naší škole v přírodě „ Na Broďák je cesta“.

Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout spokojenost v dětských tvářích.

Škola v přírodě 5.A