Škola v přírodě 2.B

Autor: Administrator, zveřejněno: 8.6.2009

V neděli 17.5.nás autobus dovezl do Deštného v Orlických horách na chatu PRIM, která se stala na šest dní naším domovem.

Ubytování bylo útulné, kuchařky nám připravovali 5x denně jídlo a počasí nám vyloženě přálo. Většinu času jsme mohli trávit venku, na zdravém vzduchu v krásné přírodě. Děti poznávaly přírodu podle naučných stezek, hrály různé hry s míčem (fotbal, vybíjená), nechyběly různé soutěže (opičí dráhy), ani dětské hřiště.Vyráběli jsme trička s vlastním monogramem a náhrdelníky, uspořádali jsme módní přehlídku s diskotékou. Podnikli jsme celodenní  výlet na Šerlišský Mlýn  a na Masarykovu chatu. Navštívili jsme muzeum regionálních památek a kostel sv. Matouše. Poslední večer patřil opékání párků. Nemohla také chybět stezka odvahy.

Každý večer si děti zapisovaly svoji činnost do deníčku. V něm také odpovídaly na otázky a zápis doplnily obrázkem. Na škole v přírodě jsme  prožili báječné dny, na které budeme všichni rádi vzpomínat.

Škola v přírodě 2.B