Čemu jsme se věnovali v říjnu

Autor: Administrator, zveřejněno: 9.11.2009

Další měsíc ve školní družině nám velice rychle utekl. Děti se již mezi sebou dobře znají a těší se na společně strávená odpoledne. Říjen nám přinesl mnoho zajímavostí a zábavy.

Učili jsme se např. vnímat barvy podzimu, poznávat podzimní plody, malovali jsme draky. Předposlední týden v měsíci jsme věnovali halloweenskému svátku. Děti zdobily třídu a družinu obrázky dýní a strašidel. Třeťáci nám vydlabali originální dýně, které podtrhly strašidelnou atmosféru v družině. Četli jsme strašidelné pohádky a vyjeli jsme si také do kina Cinestar v Hradci Králové na premiéru české pohádky „Ať žijí rytíři“. Ale co by to bylo za halloweenský svátek bez pořádné párty? A tak jsme se v pátek oblékly do masek čarodějů, kostlivců, duchů a jiné podobné havěti a zpestřili jsme si odpoledne soutěžemi, mlsáním, hledáním pokladu a diskotékovým rejem. Na závěr jsme se v maskách vyfotili, abychom na tento kouzelný týden měli památku.

A čím nás překvapí listopad? To je zatím tajemství.