IV. ročník Školního bálu

Autor: Administrator, zveřejněno: 27.2.2009

Chcete strávit příjemný večer, zatancovat si při hudbě kvalitní kapely James Band z Hradce Králové, vyhrát v zábavné tombole pěkné ceny, setkat se s bývalými spolužáky nebo učiteli, zavzpomínat si  a dobře se pobavit? Přijďte na Školní bál, který letos opět pořádáme ve spolupráci se ZUŠ Jaroměř.

Kdy a kde? Bál proběhne v sále Důstojnické besedy Josefov 27. února 2009 od 20.00 hodin. Jako každý rok, ve velkém sále bude platit zákaz kouření (kouřit lze pouze ve vinárně).

Vstupenky v ceně 100,- Kč si můžete zakoupit (nebo rezervovat) od 27. ledna 2009 v kanceláři ZŠ Na Ostrově nebo v kanceláři ZUŠ. V prodeji budou také 27.2.2009 v sále Důstojnické besedy před zahájením bálu.

Těšíme se na neformální setkání s našimi bývalými žáky, rodiči, příznivci obou škol a všemi ostatními dobrými lidmi!!!