McDonald´s Cup 2009 / 2010 – školní kolo

Autor: Administrator, zveřejněno: 15.12.2009

27. listopadu a 11. prosince uspořádala naše škola v jaroměřské sokolovně školní kola fotbalového turnaje určeného žákům 1. stupně.

První pátek  (tj. 27.11.) spolu vzájemně měřili síly žáci 2. a 3. ročníků. Turnaje se účastnili zástupci 5-ti tříd. V urputných bojích, a tak trochu s trochou štěstí, nakonec celkového vítězství dosáhlo družstvo žáků 3.A ve složení |: Matyáš Čekal, Lukáš Červenka, Tomáš Hanusík, Jiří Hofman, Jan Křičenský, Adéla Ludvíková  a Martin Nedomlel. Nejlepším střelcem turnaje se stal Josef Hykš z 2.A, který vsítil celkem 8 branek.

V pátek 11. 12. se, opět v sokolovně, sešli zástupci 4. A 5. tříd. Svá utkání spolu sehrálo celkem 5 družstev.Vzhledem k tomu, že dost „reprezentantů“ jednotlivých tříd jsou členy fotbalového oddílu, hrál se pohledný fotbal se spoustou pěkných fotbalových akcí. Vítězství v této kategorii nakonec získalo družstvo třídy 4.C ve složení : Michal Bartoš, Roman Balog, Jan Bano , Jakub Joneš a Jan Voborník.

Po oba dva pátky pomáhali s organizací Jakub Emlar a Dominik Huňák, kteří se vzorně zhostili role rozhodčích.

Vítězům turnaje blahopřejeme a všechny zúčastněné chválíme za vzornou reprezentaci své třídy a dodržování zásad fair play.

Na jaře, ještě než vypuknou kola okrsková, je v plánu druhé školní kolo, které se tentokrát bude hrát venku na travnatém hřišti.

Zde se můžete podívat na kompletní výsledky.

McDonald´s Cup 2009 / 2010 – školní kolo