2.C na návštěvě v Milíčové domě

Autor: Administrator

Milíčův dům pořádal den otevřených dveří.

V úterý 24.11. 2009 jsme se vydali do Milíčova domu – střediska Diakonie ČCE v Havlíčkově ulici, kde pro děti připravili den otevřených dveří. Po přivítání si děti vyrobily svoje jmenovky, rozdělily se do 3 skupin a každá skupina měla za úkol vybarvit velkého sněhuláka. Mohly využít různé výtvarné techniky. Děti se pustily s chutí do práce. Rozhodnout, který sněhulák je nejhezčí bylo velmi těžké, proto se do hlasování zapojily i děti. Vítězná skupina (Adam, Aleš, Jirka B., Filip, Jirka S. a Pavel) dostala za svou práci tašku plnou odměn. Protože se ale všechny skupiny snažily a sněhuláci se jim povedli, o část sladké odměny se kluci rozdělili i s ostatními.

Na závěr se děti seznámily s nabídkou činností v klubu Malého Bobše, který pracuje v Milíčově domě. Děti sem mohou přijít kdykoliv mezi 13. -17. hodinou. Zde si nejenom pohrají, ale pomůžou jim i s přípravou do školy.

Děkujeme Milíčovu domu za pozvání.

2.C na návštěvě v Milíčové domě