Autor: Administrator, zveřejněno: 21.4.2010

Druháci strávili krásný týden na škole v přírodě.

V půlce dubna jsme se vydali spolu s dětmi z 2.B na školu v přírodě na chatu Webrovka u Trutnova. Když jsem nakládali kufry do autobusu začalo sice pršet, což mnohým rozloučení s rodiči neulehčilo, ale když jsem přijeli k chatě, bylo po dešti i po slzách. Program byl opravdu pestrý, hned první den jsem vyrazili obhlédnout okolí chaty, prozkoumali zbytky hradu a zahráli si několik her. Další dny se děti například svezly na lesní lanovce, vyzkoušely si, jak vypadá absolutní tma ve vojenském bunkru, prohlédly si v kravíně malá telátka, svezly se na koni, zkusily si vyrobit provázek v tkalcovském muzeu a na závěr jsem podnikli celodenní výlet.

I když počasí nebylo ideální, odvezly si děti domů plno nových zážitků a těší se, že se zase příští rok vypravíme za novým dobrodružstvím.