Škola v přírodě - 3.A

Autor: Administrator, zveřejněno: 31.5.2010

Prožili jsme hezký týden na chatě Tama ve Velké Úpě v Krkonoších...

Když jsme v pondělí ráno odjížděli z deštivé Jaroměře, obávali jsme se, jaké počasí bude na horách. Měli jsme však štěstí, každý den jsme podnikli výlet do okolí a mohli si vychutnávat krásu Krkonoš. Vyšli jsme si do Pece pod Sněžkou, zdolali jsme okolní kopce - Hnědý vrch, Pěnkavčí vrch a Portášky. Stihli jsme si při tom zahrát hry v přírodě a pořádně si popovídat.

S radostí jsme se vraceli na útulnou chatu, kde jsme se přivítali se psem Harrym, snědli  dobrou večeři a hráli různé hry s výjimkou posledního večera, kdy jsme opékali buřty a přežili stezku odvahy. Dopoledne jsme zábavnou formou zopakovali učivo matematiky a češtiny, psali jsme si deník, o poledním klidu napsaly děti dopisy svým blízkým.

Na závěr pobytu jsme vyhodnotili vítěze soutěže družstev, největší pořádníčky, šikovné hráče binga a orchidejí, nezdolné turisty a statečné odvážlivce.

A pak nás čekala už jen cesta domů.

Škola v přírodě - 3.A